Наша гордість

Школа проводить громадське обговорення по присвоєнню школі імені Євгена Степановича Березняка

Євген Степанович Березняк - почесний академік АПН України, Заслужений вчитель УРСР, кандидат педагогічних наук, генерал-майор у відставці, Герой України . Співвітчизникам добре відомий як легендарний розвідник групи «Голос» часів Другої світової війни (майор «Вихор»), а для помічнянців, це не тільки героїчна особистість, але й старший товариш, друг і наставник. А для нашої школи Євген Степанович - почесний випускник 1929 року. Багато десятиліть щороку Євген Степанович приїздив у наш край, відвідував рідну школу, бував на вечорах зустрічі з випускниками, жителями міста.

З пропозицією щодо присвоєння школі імені Євгена Степановича Березняка виступили бувший нашої школи Хрущ Сергій Іванович (нині перший заступник голови Добровеличківської райдержадміністрації), випускник школи №1 1969 року Коваленко С.С.(теперішній директор школи) та педагогічний колектив школи.

Громадське обговорення буде проводитись упродовж двох місяців (з 19 грудня 2013 р. по 19 лютого 2014 р.)

Пропозиції та зауваження подавати за адресою: 27030 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, вул. Чехова,2, м.Помічна, Добровеличківський район, Кіровоградська область

Пропозиції (зауваження) подавати у формі електронних листів, повідомлень у період 19.12.2013 – 19.02.2014 року щоденно, цілодобово із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка приймає участь в обговоренні.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються.

Електронна адреса:pomnvk1@mail.ru
Консультації за тел.(05253)27-2-26, 23-73
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні даного питанняна форумі шкільного сайту http://pomichna-school1.edukit.kr.ua.
Результати громадського обговорення будуть розміщені на нашому сайті після 19.02 2014р.
Кiлькiсть переглядiв: 943

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.